בדיקת ראייה להתאמת משקפיים

בדיקת ראייה היא בדיקה קלינית, המתבצעת על ידי אופטומטריסט. אנו מבצעים בדיקות ראייה בכדי להתאים את המרשם עבור העדשות למשקפיים שנתאים לכם. התאמת משקפיים נכונה מתחילה בבדיקת ראייה מקיפה שמסייעת לוודא שהמשקפיים שתקבלו ישפרו את הראייה שלכם בצורה מיטבית.

בדיקת ראייה מקיפה היא הצעד הראשון שיש לעשות, כשמרגישים שהראייה שלכם כבר לא כמו פעם. זה יכול להיות בגלל שאתם מוצאים את עצמכם מדליקים את הפנס בטלפון כדי להאיר על תפריט במסעדה (אחרת לא תראו כלום), כשאתם מגלים שהיד שלכם לא מספיק רחוקה בשביל שתצליחו לקרוא מה כתוב בתעודה של הילד, או כששוב פספסתם אוטובוס כי לא הצלחתם לקרוא את המספר שעליו. תהליך של הדרדרות ראייה עלול לקרות לאנשים שבעבר ראו בצורה מושלמת, אך גם קורה לאנשים שכבר מרכיבים משקפיים או עדשות, וכעת המספר שלהם ככל הנראה עלה, והם שוב לא רואים מספיק טוב למרות המשקפיים / העדשות. במקרים כאלה, יש צורך בהתאמת משקפיים חדשה כדי לשפר את הראייה.

התאמת משקפיים

מדוע הדרדרות הראייה מחייבת התאמת משקפיים?

הידרדרות הראייה יכולה להיגרם ממספר גורמים:

  • הזדקנות: ככל שאנחנו מתבגרים, העין שלנו עוברת שינויים טבעיים העלולים להוביל לירידה בראייה. שינויים אלה כוללים הידרדרות בהתמקדות של העדשה, יובש בעיניים, וקטרקט. העדשה של העין שלנו מתחילה לאבד את גמישותה וזה מקשה עליה להתרכז באובייקטים במרחקים שונים, מה שעלול להוביל למספר בעיות ראייה. התאמת משקפיים יכולה לעזור להתמודד עם שינויים אלו ולשפר את איכות החיים.
  • מחלות: מחלות מסוימות יכולות לגרום לירידה בראייה. סוכרת יכולה לגרום לנזק לכלי הדם של העין, מה שעלול להוביל לירידה בחדות הראייה, לטשטוש ראייה, ולבעיות אחרות. ניוון מקולרי היא מחלה הפוגעת במרכז הרשתית, מה שעלול להוביל לירידה בחדות הראייה ולהפרעות בראייה, ואסטרוציטומה היא סוג של גידול בחלק האחורי של העין, שעלול להוביל לירידה בחדות הראייה, לטשטוש ראייה, ולבעיות אחרות.
  • פגיעה: פגיעה בעיניים יכולה לגרום לירידה בראייה. פציעות פיזיות בעיניים יכולות להוביל לשברים בעדשה, בעין או ברשתית. דלקות בעיניים יכולות לגרום לדלקת בקרנית, בלחמית או ברשתית, מה שעלול להוביל לירידה בחדות הראייה, לטשטוש ראייה, ולבעיות אחרות. התאמת משקפיים עשויה להיות נחוצה לאחר פגיעה כדי לשפר את הראייה מחדש.
  • גורמים סביבתיים: קרינת UV היא קרינה אלקטרומגנטית שיכולה להזיק לעיניים. חשיפה ממושכת לקרינת UV יכולה להוביל לניוון מקולרי, לקטרקט, ולבעיות עיניים אחרות. עישון יכול לפגוע בכלי הדם של העין, מה שעלול להוביל לירידה בחדות הראייה, לטשטוש ראייה, ולבעיות אחרות. צריכת אלכוהול מוגברת יכולה לגרום ליובש בעיניים, מה שעלול להוביל לירידה בחדות הראייה, לטשטוש ראייה, ולבעיות אחרות. בכל מקרה, חשוב לבצע התאמת משקפיים תקופתית כדי לשמור על ראייה תקינה.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 04-6248087

 

דילוג לתוכן