מי אנחנו?

מרכז לתפקודי ראייה ואופנת משקפיים משנת 2007

אופטיטק הינו מכון אופטיקה ייחודי המעניק את שירותיו לכל דורש בחדרה ובסביבה. במכון ניתן לבצע בדיקות ראייה והתאמת מישקפיים או עדשות מגע מכל הסוגים.
עובדים מול רופאי עיניים וקופות החולים
ניתן לבצע הסרת מישקפיים ללא ניתוח, בדיקות מיקוד לילדים ומעקב אחר קוצר הראייה וכן לתרגל תרגילי עיניים בהתאם ללקות הראיה. בדיקות לצו ראשון, ולמשרד הרישוי.

מרכז לתפקודי ראייה ואופנת משקפיים משנת 2007​
אופטיטק - מקצועיות ואופנה במקום אחד
מי אנחנו

מומחי אופטיטק לא מתפשרים על איכות העדשות או החומרים הנמכרים ללקוח. 
במקום תפגשו צוות מקצועי שיציע פתרונות מגוונים לבעיות אופטיות.
כמו כן תמצאו מוצרים איכותיים כגון עדשות משקפיים, עדשות מגע, עדשות לתיקון הראייה, משקפי שמש (גם אופטיים), מסגרות משקפיים אופנתיות ועוד.

אנו מקפידים על תו תקן ותודעת שירות גבוהה ומכבדת. מגוון רב של מותגים אופנתיים ועכשווים.

במכון אופטיטק ניתן לבצע בדיקות ראייה לפני כניסה לכיתה א', בדיקות ראייה לצורכי רישום במשרד הרישוי, במשרד הביטחון ובצבא וכן לקבל חוות דעת מומחה. במכון ציוד ומכשור אופטי חדיש המאפשר לבצע בדיקות ראייה ברמת דיוק גבוהה ביותר: בדיוק בשביל זה אנחנו פה, משנת 2007.

הצוות שלנו

ליאורה בוד שנקמן​

ליאורה בוד שנקמן

ליאורה היא אשת מקצוע מנוסה בתחום האופטומטריה, מורשית משרד הבריאות, ועומדת בכל הדרישות המקצועיות הנדרשות כדי לעסוק במקצוע. בנוסף, ליאורה גם בעלת תואר שני באופטומטריה ומרצה בחוג לאופטומטריה בהדסה ירושלים, לאחר שסיימה את לימודיה בהדסה בהצטיינות.

ליאורה בין היתר, מתמחה באירידיולוגיה: שיטת איבחון לקריאת "הוראות הפעלה" של הגוף, האיבחון מתאר את רמת חסינותו של הגוף לעמוד בפני מחלות. נותן דגשים לגבי חולשות מולדות, העשויות לבוא לידי ביטוי בזמן מחלה, סטרס או כל חולשה או עומס של האדם. קריאת המפה האירידולוגיה מאפשרת לנו לדעת מבעוד מועד על מה כדאי לנו לשמור ולתחזק בגוף.

האירידולוגיה יכולה לאבחן מגוון רחב של מחלות, כמו מחלות פנימיות, מחלות לב, ריאות, כבד, כליות, ומערכת העיכול, מחלות עור, מחלות נוירולוגיות, מחלות אוטואימוניות, מחלות גינקולוגיות (כולל בעיות פוריות), מחלות אורולוגיות, סרטן, אלרגיות ועוד.

עמיחי נבון​

עמיחי נבון

עמיחי, מנהל המכון, הינו בעל ניסיון רב וידע נרחב בתחום המשולב של אופטיקה ואופנה, מה שמביא לידי ביטוי את הכישרון שלו למצוא את המותגים והפריטים החדשים והמתקדמים ביותר בשוק.

בנוסף לעבודתו במכון, עמית מייבא מותגים אירופאיים מובילים של משקפיים, וכן משתתף בתערוכות אופטיקה בארץ ובחו"ל. הוא תמיד מחפש את הטרנדים האחרונים באופנה, ומשתמש בידע שלו כדי להציע למטופלים את הבחירות הטובות ביותר.

ארווא מסארווא​

ארווא מסארווא

ארווא, בעלת תואר שני באופטומטריה, בוגרת הדסה בירושלים. ארווא מתמחה בהתאמת עדשות מגע מיוחדות, למצבים פתולוגיים בקרנית. זהו תחום מורכב וחדש, שדורש ידע ונסיון ספציפי ולארווא הצלחות לאין ערוך בתחום. גם בקרב מבוגרים וגם ילדים עם לקות ראייה מאוד מורכבת וקשה, מצליחה ארווא בעזרת התאמת עדשות מיוחדות אלה, להביא את המטופלים לראייה טובה מאוד ולשפר את איכות חייהם.

ארווא משתמש בכישוריה גם בעבודתה במרפאת עיניים בבי"ח הלל יפה, ביחידה טרום ניתוח

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 04-6248087

 

דילוג לתוכן