עדשות לקרטוקונוס

עדשות לקרטוקונוס: היתרונות והחשיבות של טיפול בתופעה

קרטוקונוס הוא מצב עיניים כרוני שבו הקרנית, החלק הקדמי והשקוף של העין, הופכת דקה ועקמומית יתר על המידה. העקמומיות הזו גורמת לכך שהראייה הופכת להיות מטושטשת, במיוחד מרחוק.

עדשות מיוחדות הן הטיפול העיקרי בקרטוקונוס. הן יכולות לספק ראייה ברורה וגם לעזור לעצור או להאט את התקדמות המחלה.

היתרונות של עדשות לקרטוקונוס

ראייה טובה יותר: עדשות מיוחדות לקרטוקונוס מספקות ראייה טובה יותר למרחקים רחוקים, בינוניים וקרובים.

נוחות: עדשות לקרטוקונוס זמינות במגוון סוגים, כך שניתן למצוא זו שתתאים באופן אישי לצרכים שלכם.

מניעת החמרה: עדשות מיוחדות יכולות לעזור לעצור או להאט את התקדמות המחלה, ובכך למנוע את החמרתה.

ישנם מספר סוגים של עדשות לקרטוקונוס:

עדשות רכות: עדשות רכות הן עדשות רגילות העשויות מחומר גמיש. הן זמינות במגוון דרגות קשיות, כך שניתן למצוא זו שמתאימה לדרגת הקרטוקונוס שלכם.

עדשות קשות: עדשות קשות הן חזקות יותר מעדשות רכות, אך הן דורשות זמן הסתגלות, מאחר והתחושה היא שיש גוף זר בתוך העין, יותר מאשר כשמרכיבים עדשה רכה. היתרון הנוסף שלהן הוא שהן מספקות ראייה טובה יותר מעדשות רכות.

עדשות היברידיות: עדשות היברידיות הן עדשות המשלבות את היתרונות של עדשות רכות וקשות. הן בדרך כלל יותר נוחות להרכבה מעדשות קשות, אך הן יכולות לספק ראייה טובה יותר מעדשות רכות.

עדשות סקלרליות: עדשות סקלרליות הן עדשות גדולות המכסות את כל העין, כולל הקרנית והסקלר (החלק הלבן של העין). הן יכולות לספק ראייה טובה מאוד, אך הן עלולות להיות פחות נוחות להרכבה בעין. הסיבות לכך הן קודם כל גודלן, הן גדולות יותר מעדשות אחרות. בנוסף, הן ישרות, ולא קמורות כמו הקרנית, והן גם קשות. כדי להרכיב אותן, יש צורך להשתמש בלחץ מסוים, וזה לא כל כך נעים ונוח, אם עם הזמן כל התהליך הופך להיות פשוט יותר, ומתרגלים גם אליהן.

בחירת העדשות הנכונות לקרטוקונוס

בחירת העדשות היא החלטה חשובה, שתשפיע על מצב העיניים שלכם, ולכן במכון אופטיטק אנו מבצעים בדיקות מקיפות על מנת לקבוע את סוג העדשות המתאים ביותר עבורכם, גם כדי שיהיה לכם נוח עם העדשות, וגם כדי להבטיח ראייה מיטבית.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 04-6248087

 

דילוג לתוכן